Вівторок, 12.12.2017, 07:14
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | 2016-2017 | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Кустолівська

загальноосвітня 

школа  І-ІІІ ступенів

 

Учні Кустолівської ЗОШ І-ІІІ ступенів-переможці ІІ етапу

Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

 

 

№п/п

Прізвище, ім’я

клас

Учитель

місце

Інформаційні технології

 

Дігтяр Едуард

8

Тищенко В.М.

І

 

Дашевський Вадим

10

Тищенко В.М.

ІІІ

 

Талибов Рустам

11

Тищенко В.М.

І

Трудове навчання

 

Дігтяр Едуард

8

Тищенко В.М.

ІІІ

 

Зотов Ілля

9

Тищенко В.М.

ІІІ

 

Чечель Дмитро

10

Тищенко В.М.

І

 

Ганжа Михайло

11

Тищенко В.М.

І

Екологія

 

Гармаш Владислава

10

Співак Н.Б.

ІІ

 

Співак Юлія

11

Співак Н.Б.

І

                                               

Українська мова та література

 

Марченко Наталія

10

Левченко В.О.

ІІ

 

Талибов Рустам

11

Пасашкова Н.П.

ІІІ

Російська мова та література

 

Марченко Наталія

10

Максименко Л.С.

І

 

Співак Юлія

11

Максименко Л.С.

І

Біологія

 

Чорна Аміна

9

Співак Н.Б.

ІІІ

 

Дашевський Вадим

10

Співак Н.Б.

ІІІ

 

Співак Юлія

11

Співак Н.Б.

І

Англійська мова

 

Талибов Рустам

11

П’ятенко Я.М.

ІІІ

Географія

 

Ганжа Михайло

11

Яценко Н.Б.

ІІІ

Хімія

 

Співак Юлія

11

Співак Н.Б.

І

 

Учні Кустолівської ЗОШ І-ІІІ ступенів-переможці конкурсів

Районний етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика

№п/п

Прізвище, ім’я

клас

Учитель

місце

 

Марченко Наталія

10

Левченко В.О.

І

 

 

Талибов Рустам

11

Пасашкова Н.П.

І

 

                   

 

Районний етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика

№п/п

Прізвище, ім’я

клас

Учитель

місце

 

Марченко Наталія

10

Левченко В.О.

ІІ

 

 

Гура Софія

6

Левченко В.О.

ІІ

 

                   

 

 

 

Районний конкурс рукоділля та дизайну

№п/п

Прізвище, ім’я

клас

Учитель

місце

 

Співак Юлія

11

Тищенко В.М.

І

 

 

Лаврик Тетяна

11

Дігтяр Є.П.

І

 

                   

 

 

Обласний конкурс рукоділля та дизайну

№п/п

Прізвище, ім’я

клас

Учитель

місце

 

Лаврик Тетяна

11

Дігтяр Є.П.

ІІ

 

                   

 

 

 

Обласний конкурс юних фотолюбителів

№п/п

Прізвище, ім’я

клас

Учитель

місце

 

Делія Дарина

6

Тищенко В.М.

ІІ, ІІІ

 

Безкоштовний конструктор сайтів - uCozCopyright MyCorp © 2017