Четвер, 13.12.2018, 15:00
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог файлів | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Мої файли [8]
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Мій сайт
Головна » Файли » Мої файли

Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014–2015 навчальному році
03.11.2014, 21:15

Новосанжарська районна державна адміністрація

Відділ освіти

 

Н А К А З

25.09.2014                                                                                   №  157

 

Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014–2015 навчальному році

 

         На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 08.08.2014 № 918 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2014/2015 навчальному році», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 № 1318/20056, згідно з наказом Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 19.12.2011 № 514 «Про затвердження Положення про умови і порядок проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад», зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Полтавській області 22.12.2011 за № 225/1802, наказу Департаменту  освіти і науки облдержадміністрації  від 28.08.2014 року  № 272  «Про проведення  І-ІІ етапів  Всеукраїнських  учнівських олімпіад у 2014-2015 навчальному році», з метою підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів, організованого проведення  ІІ (районного) та підготовку до ІІІ (обласного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

 

НАКАЗУЮ:

 

1. З метою організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін створити та затвердити склад  членів районного організаційного комітету  щодо проведення учнівських олімпіад з базових дисциплін   та склад  членів журі по перевірці робіт учасників  районних учнівських олімпіад з базових дисциплін (додається).

2. Провести ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових  дисциплін за завданнями Полтавського обласного інституту    педагогічної освіти ім.        М.В. Остроградського  згідно з графіком  проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014-2015 навчальному році  (додаток 1).

3. Рейтинг результативності участі та списки переможців ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін на основі рекомендацій журі та оргкомітету затвердити відповідним наказом відділу освіти Новосанжарської районної державної адміністрації.

4. Районному методичному кабінету (Лапіна Т.М.):

1) Забезпечити належну організацію й проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, підготувати відповідну документацію (бланки протоколів, звіти).

2) Забезпечити отримання завдань до ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з використанням ресурсів мережі Інтернет.

3)  До 15.12.2014 року подати до Полтавського обласного інституту    педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського  звіт про проведення ІІ  етапу та заявки на участь у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових    дисциплін.

4) Перевірку робіт учасників олімпіад з екології, німецької, французької мов   здійснити у дні проведення олімпіад з цих дисциплін.

5. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів:

1) Забезпечити участь учнів-переможців І (шкільного) етапу   в ІІ (районному) етапі учнівських олімпіад.

2) Забезпечити участь учителів у роботі оргкомітетів та журі згідно графіка  перевірки робіт ІІ (районного) етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових  дисциплін у 2014-2015 навчальному році (додаток 2).

  1. ) Учителям, які залучені до роботи в оргкомітетах та журі, компенсувати відпрацьований час у канікулярний період.
  2. ) Проаналізувати результати шкільних, районних олімпіад,  відзначити учнів – переможців та  вчителів–предметників на районному святі «Надія твоя, Україно!».

6. Директору Новосанжарського навчально–виховного комплексу       (Решетило М.І.)  забезпечити необхідні умови для роботи учнів, оргкомітету та журі.

7. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідувача районним методичним кабінетом Лапіну Т.М.

 

Начальник                                                                           Ю.М.Зінченко

 

 

 

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014-2015 навчальному році

 

з/п

ПРЕДМЕТ

ДАТА

1.

Математика (6–11 кл.)

01.11.2014

2.

Біологія (8–11 кл.)

02.11.2014

3.

Астрономія( 10–11 кл.)

08.11.2014

4.

Екологія (10–11 кл.)

09.11.2014

5.

Географія (8–11 кл.),

 

15.11.2014

 

6.

Хімія (7–11 кл.)

23.11.2014

7.

Фізика (7–11 кл.),

 

22.11.2014

8.

Історія (8–11 кл

16.11.2014

9.

Німецька мова (8–11 кл.),

французька мова (8–11 кл.)

29.11.2014

10

Українська мова та література (7–11 кл.)

30.11.2014

11

Англійська мова (8–11 кл.)

06.12.2014

12

Інформатика (8–11 кл.),

 

07.12.2014

 

 

 

ГРАФІК

перевірки робіт

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014-2015 навчальному році

 

з/п

ПРЕДМЕТ

Час

Дата

1.

Математика

9.00

04.11.2014

2.

Біологія

9.00

05.11.2014

3.

Астрономія

9.00

11.11.2014

4.

Екологія

9.00

09.11.2014

5.

Географія

 

9.00

18.11.2014

6

Історія

9.00

17.11.2014

7

Хімія

9.00

25.11.2014

8.

Фізика

9.00

26.11.2014

9.

Німецька мова,

французька мова

9.00

02.12.2014

10.

Українська мова та література

9.00

01.12.2014

11.

Англійська мова

9.00

09.12.2014

12.

Інформатика

9.00

08.12.2014

 

 

 

Завідувач  районним

методичним кабінетом                                                              Т.М. Лапіна

 

 

 

 

 

                                                                                       ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                       Наказ  відділу освіти

                                                                  Новосанжарської

                                                                          райдержадміністрації

                                                                    26.09.2014   № 157

 

Склад

членів районного організаційного комітету

щодо проведення учнівських олімпіад з базових дисциплін

 

Голова районного оргкомітету: Лапіна Т.М., завідувач районним методичним кабінетом.

Члени районного оргкомітету :

Береза  Л.П.,  методист районного методичного кабінету,

Нестеренко Ж.В.,  методист  районного методичного кабінету,

Дев’ятко Н.О., методист районного методичного кабінету,

Мариніна С.Л., методист районного методичного кабінету,

Гаврилюк К.А., методист районного методичного кабінету,

Кульчинський О.В.,  методист районного методичного кабінету.

 

АНГЛІЙСЬКА МОВА           

Голова оргкомітету: Береза Л.П., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету: 

Крикля Л.І. , вчитель англійської мови Шедіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Сіврюк О.М.,  вчитель англійської мови Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Лещенко Т.М., вчитель англійської мови Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Лелюх О.О. , вчитель англійської мови Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Брус О.Д., вчитель англійської мови Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Лях С.А., вчитель англійської мови Руденківської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

Корба Н.А. ,  вчитель англійської мови Лівенського навчально - виховного комплексу,

Шимко Ю.О. ,  вчитель англійської мови Драбинівського навчально - виховного комплексу,

Гриневич Н.А.,  вчитель англійської мови Пристанційнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Довгоженко  О.М. ,  вчитель англійської мови Пологівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Сокіл В.Ю., вчитель англійської мови Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  імені Бориса Олійника,

Степаненко Т.В.,  вчитель англійської мови Великосолонцівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Гаврилюк Н.Г.,  вчитель англійської мови Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

  Прилуцька Т.О. ,  вчитель англійської мови Крутобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

   Коба М.С., вчитель англійської мови Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

   Шаріпова Л.Ф.,  вчитель англійської мови Кунцівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів.

 

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА    

Голова оргкомітету: Нестеренко Ж.В., методист  районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Дмитренко В.О.,  вчитель української мови та літератури Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

  Огир А.М.,  вчитель української мови та літератури Великокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Середа В.О., вчитель української мови та літератури Кустолівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Блик Н.П.,  вчитель української мови та літератури  Драбинівського навчально - виховного комплексу,

Карповець Л.М.,  вчитель української мови та літератури Маячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  імені академіків Левицьких,

Сорокова В.Г., вчитель української мови та літератури Малоперещепинської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів ім.  М.А Клименка,

Камуз Л.М., вчитель української мови та літератури Старосанжарської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко,

Чубко А.Л., вчитель української мови та літератури Руденківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Солодовник Т.І., вчитель української мови та літератури Нехворощанської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Кобзиста Н.М., вчитель української мови та літератури Крутобалківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Потькало О.М., вчитель української мови та літератури Богданівського навчально-виховного комплексу,

Житник Т.О., вчитель української мови та літератури Сухомаячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Мойсак С.В., вчитель української мови та літератури Великосолонцівської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів,

Малярова Н.І., вчитель української мови та літератури Стовбинодолинського навчально - виховного комплексу,

Бондаренко С.Г., вчитель української мови та літератури Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Голубовська О.М, вчитель української мови та літератури Стовбинодолинського навчально - виховного комплексу,

Хавер Л.В., вчитель української мови та літератури Супротивнобалківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

 

ІСТОРІЯ                    

Голова оргкомітету: Дев’ятко Н.О., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Кулак С.Д., учитель історії Сухомаячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Маслей В.В., вчитель історії Маячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів імені академіків Левицьких,

Кропивка Н.М., вчитель історії Богданівського навчально – виховного комплексу,

Солодовник Ю.М. , вчитель історії Дубинівської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів,

Киричок С.В., вчитель історії Супротивнобалківської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів,

Суткова Н.Т., вчитель історії Драбинівського навчально-виховного комплексу, Борсук В.І., вчитель історії Соколовобалківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Марусич Т.В., вчитель історії Стовбинодолинського навчально-виховного комплексу.

 

ГЕОГРАФІЯ                  

Голова оргкомітету: Дев’ятко Н.О., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Козирод В.М., вчитель географії Сухомаячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Тищенко Л.М., вчитель географії Маячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  імені академіків Левицьких,

Корсун Т.С. , вчитель географії Старосанжарської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  імені Оксани Мешко,

Яценко Н.О., вчитель географії Кустолівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Соверткова В.Д., вчитель географіії Полузірського навчально-виховного комплексу,

Таран О. М. , вчитель географії Стовбинодолинського навчально – виховного комплексу,

Диряга Ю. І., вчитель географії Лівенського навчально – виховного комплексу,

Киричок С. В., вчитель географії Супротивнобалківської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів,

Нестеренко Є.Г.., вчитель географії Руденківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Красюк С.В. ,  вчитель географії Зачепилівської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів  імені Бориса Олійника.

 

ІНФОРМАТИКА     

Голова оргкомітету: Лапіна Т.М., завідувач районним методичним кабінетом.

Члени оргкомітету:

Решетило М.І., вчитель інформатики Новосанжарського навчально – виховного комплексу,

Чумак А.В., вчитель інформатики Новосанжарського навчально – виховного комплексу,

Чумак А.А., вчитель інформатики Новосанжарського навчально – виховного комплексу.

 

МАТЕМАТИКА     

Голова оргкомітету: Гаврилюк К.А., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Пуха С.Г., вчитель математики Сухомаячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Трипуз Ю.О., вчитель математики Дубинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Обриньба Н.Л., вчитель математики Пристанційнівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Руденко Н.М., вчитель математики Новосанжарського навчально – виховного комплексу,

Бунецька В.О. , вчитель математики Зачепилівської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів  імені Бориса Олійника,

Голуб Г.С., вчитель математики Соколовобалківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Лукященко Л.О., вчитель математики Старосанжарської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  імені Оксани Мешко,

Давиденко Г.М., вчитель математики Богданівського навчально – виховного комплексу,

Гайдар І.Ю., вчитель математики Малоперещепинської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  імені  М.А. Клименка,

Жданова Н.М., вчитель математики Великосолонцівської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів,

Павелко Є.В. , вчитель математики Руденківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Єщенко К.А., вчитель математики Великокобелячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів.

 

ФІЗИКА                

Голова оргкомітету: Кульчинський О.В., методист  районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Шапаренко Н.І., вчитель фізики Кустолівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Ходаківський  О.П., вчитель фізики Шедіївської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів,

Мостова М.І.,  вчитель фізики Великокобелячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Матіцина І.П., вчитель фізики Стовбинодолинського навчально – виховного комплексу,

Самойленко С.С., вчитель фізики Новосанжарського навчально – виховного комплексу,

Сердюк В.Ф., вчитель фізики Малокобелячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Маслак О.Т., вчитель фізики Соколовобалківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Граб Е.В., вчитель фізики Богданівського навчально-виховного комплексу,

  Заворотний О.О., вчитель фізики Сухомаячківської загальноосвітньої  школи

  І-ІІІ ступенів,

  Кусайко Л.М., учитель фізики Драбинівського  навчально-виховного комплексу.

 

АСТРОНОМІЯ    

Голова оргкомітету: Кульчинський О.В., методист  районного методичного кабінету.

  Члени оргкомітету:

Заворотній О.О., вчитель Сухомаячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів

  Січкар Л.В.,  вчитель Лелюхівської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів.

 

БІОЛОГІЯ        

Голова оргкомітету: Гаврилюк К.А., методист  районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету :

Гужва А.М., вчитель біології Зачепилівської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів  імені Бориса Олійника,

             Співак Н.Б., вчитель біології Кустолівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Курбанова Р.О., вчитель біології Пологівської загальноосвітньої  школи І-ІІ  ступенів,

Грицай Н.А., вчитель біології Крутобалківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ

ступенів,

Корсун Т.С., вчитель біології Старосанжарської загальноосвітньої  школи І-ІІІ

ступенів   імені Оксани Мешко,

Трохименко Л.М., вчитель біології Великосолонцівської  загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів,

Скидан Л.Є., вчитель біології Малоперещепинської  загальноосвітньої  школи

І-ІІІ ступенів  імені  М.А Клименка,

Грек Л.Є., вчитель біології Соколовобалківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів.

 

  ХІМІЯ       

  Голова оргкомітету: Гаврилюк К.А., методист  районного методичного кабінету.

  Члени  оргкомітету: 

  Теличко Л.М., вчитель хімії Маячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів      імені академіків Левицьких,

  Галушко О.М., вчитель хімії Сухомаячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

  Терновий В.М., вчитель хімії Полузірського навчально – виховного комплексу,

            Стратулат А.Г., вчитель хімії  Великокобелячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ  ступенів,

Стрельченко В.В., вчитель хімії Зачепилівської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів  імені Бориса Олійника,

  Павелко Т.М.., вчитель хімії Крутобалківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ

  ступенів,

  Васюта Н.В., вчитель хімії Супротивнобалківської загальноосвітньої  школи І-ІІ

  ступенів,

  Співак Н.Б., вчитель хімії Кустолівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

  Шовкопляс В.О., вчитель  хімії Кунцівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

  Дерев’янко Н.Є., вчитель  хімії Дубинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

 

 

Завідувач районним

методичним кабінетом                                                                 Т.М. Лапіна

ї

                                                               25.09.2014  №  157

 

Склад

членів журі по перевірці робіт учасників

районних учнівських олімпіад з базових дисциплін

 

АНГЛІЙСЬКА МОВА   

Голова журі: Береза  Л.П.,  методист районного методичного кабінету.

Члени журі:

Сіврюк О.М.,  вчитель англійської мови Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Лещенко Т.М., вчитель англійської мови Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Заїка Л.О., вчитель англійської мови Маячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  імені академіків Левицьких,

Лоза Т.М., вчитель англійської мови Малоперещепинької загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  ім. М.А.Клименка,

Шаріпова Л.Ф., вчитель англійської мови Кунцівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів ,

Сокіл В.Ю., вчитель англійської мови Зачепилівської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів імені Бориса Олійника,

Лях С.А., вчитель англійської мови Руденківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Овчаренко О.М., вчитель англійської мови Великокобелячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Шимко Ю.О., вчитель англійської мови Драбинівського навчально - виховного комплексу.

Приходько О.В. – учитель англійської  мови Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

НІМЕЦЬКА  ТА ФРАНЦУЗЬКА МОВИ   

Голова оргкомітету та журі: Береза  Л.П.,  методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету та журі:

Злобинець С.Ю., вчитель німецької мови Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Авдеєва Н.П., вчитель німецької мови Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Інда Г.К., вчитель французької мови Старосанжарської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  імені Оксани Мешко,

Радько І.П., вчитель німецької мови Малокобелячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів.

 

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

Голова журі: Дерев’янко С.М., керівник РМО вчителів української мови та літератури, вчитель Новосанжарського навчально – виховного комплексу.

Члени журі:

Тищенко Г.Ф.,вчитель української мови та літератури Новосанжарського навчально–виховного комплексу,

Іванюк К.М., вчитель української мови та літератури Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені  М.А. Клименка,

Пасашкова Н.П., вчитель української мови та літератури Кустолівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Облап Ж.В.,вчитель української мови та літератури Драбинівського навчально–виховного комплексу,

Дзюбан Л.О., вчитель української мови та літератури Старосанжарської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко,

Журавель О.О.,вчитель української мови та літератури Руденківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Грицай Т.Л., вчитель української мови та літератури Нехворощанської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Заворотна Г.Д., вчитель української мови та літератури Сухомаячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Гусак Н.А., вчитель української мови та літератури Малокобелячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Мокляк Т.М., вчитель української мови та літератури Кунцівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Бойцова Л.А.,вчитель української мови та літератури Полузірського навчально – виховного комплексу,

Вакула О.А., вчитель української мови та літератури Зачепилівської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів  імені Бориса Олійника,

Бровко І.О., вчитель української мови та літератури Пологівської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів,

Марченко О.М.,вчитель української мови та літератури Лелюхівської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів.

 

ІСТОРІЯ                

Голова журі: Бунецька Г.В., керівник РМО вчителів історії, вчитель Новосанжарського навчально – виховного комплексу.

Члени журі: 

Скирда Н.М., вчитель історії Новосанжарського навчально – виховного комплексу,

Кирчата А.П., вчитель історії Новосанжарського навчально – виховного комплексу,

Забічук Т.Т., вчитель історії Старосанжарської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  імені Оксани Мешко,

Хмиз А.В., вчитель історії Крутобалківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Білокінь В.І., вчитель історії Руденківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Дем’яненко Л.О., вчитель історії Малоперещепинської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  імені  М.А. Клименка,

Білоцерківець Т.А., вчитель історії Кунцівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Шерстюк І.М., вчитель історії Нехворощанської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Зотова Н.Ю., вчитель історії Кустолівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Бодак М.І., вчитель історії Великокобелячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Кизим О.М.,вчитель історії Малокобелячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів.

 

ГЕОГРАФІЯ                        

Голова журі: Васюта З.І., голова РМО вчителів географії,  вчитель Малокобелячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів.

Члени журі:

Величко О.Б., вчитель географії Новосанжарського навчально – виховного комплексу,

Нездойминога В.І., вчитель географії  Драбинівського навчально – виховного комплексу,

Мокляк А.Г., вчитель географії Лелюхівської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів,

Дерев’янко Н.Є., вчитель географії Дубинівської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів,

Рубайко Л.В., вчитель географії Пристанційнівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Вергун К.М. , вчитель географії Малоперещепинської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  імені  М.А. Клименка,

Любимська Л.Л., вчитель географії Нехворощанської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Мовчан С.А., вчитель географії Шедіївської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів,

Диряга Ю.І., вчитель географії Лівенського навчально-виховного комплексу.

 

ІНФОРМАТИКА  

Голова журі: Решетило М.І., вчитель  інформатики Новосанжарського навчально-виховного комплексу.

Члени журі: 

Чумак А.В., вчитель інформатики Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Чумак А.А., вчитель інформатики Новосанжарського навчально - виховного  комплексу.

 

МАТЕМАТИКА   

Голова журі: Десятун О.Ф., вчитель математики Новосанжарського навчально - виховного  комплексу.

Члени журі:

Бариш Н.М., вчитель математики Новосанжарського навчально - виховного  комплексу,

Джежела Л.М., вчитель математики Новосанжарського навчально - виховного  комплексу,

Коробка О.М., вчитель математики Руденківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Яременко Л.В., вчитель математики Лелюхівської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів,

Янко М.В., вчитель  математики Новосанжарського навчально - виховного  комплексу,

Дем’яненко Т.С., вчитель математики Малоперещепинської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  імені  М.А. Клименка,

Максименко Н.О.,вчитель математики Пологівської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів,

Ніколенко Н.В., вчитель математики Стовбинодолинського навчально - виховного  комплексу,

Пасько Г.М., вчитель математики Кунцівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Жорняк Л.Ю., вчитель математики Нехворощанської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Тимощук Н.О., вчитель математики Малокобелячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів.

 

ФІЗИКА  

Голова журі: Січкар Л.В., керівник РМО вчителів фізики,  вчитель Лелюхівської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів.

Члени журі:

Єфанов Е.А.,  вчитель фізики Малоперещепинської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  імені  М.А. Клименка,

Павелко О.М., вчитель фізики Крутобалківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Мехедько В.О., вчитель фізики Новосанжарського навчально - виховного  комплексу,

Москаленко О.В., вчитель фізики  Нехворощанської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Латиш А.В., вчитель фізики Пристанційнівської ЗОШ І-ІІІ ступекнів,

Ганжа Т.В., вчитель фізики Кунцівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Підлісна О.І., вчитель фізики Зачепилівської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів  імені Бориса Олійника,

Сердюк М.І., вчитель фізики Полузірського навчально - виховного  комплексу.

 

АСТРОНОМІЯ 

Голова журі: Січкар Л.В., керівник РМО вчителів фізики, вчитель фізики Лелюхівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів.

Члени журі:

Єфанов Е.А., вчитель астрономії Малоперещепинської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Ганжа Т.В., вчитель астрономії Кунцівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів.

 

БІОЛОГІЯ   

Голова журі: Конько В.Д.,  вчитель біології  Новосанжарського навчально - виховного  комплексу.

Члени журі:

Жильченко О.Т., вчитель біології Лелюхівської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів,

Співак Н.Б., вчитель біології Кустолівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Жученко Д.Б., вчитель біології Руденківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Галушко В.В., вчитель біології Сухомаячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Лях Н.О., вчитель біології Полузірського навчально - виховного  комплексу,

Співак О.А., вчитель біології Драбинівського навчально - виховного комплексу,

Титар В.В.,  вчитель Великокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

 

ХІМІЯ 

Голова журі: Коробкін К В., вчитель хімії Руденківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів

Члени журі:

Теличко Л.М., вчитель хімії Маячківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів імені академіків Левицьких,

Андреєнко А.О., вчитель хімії Малоперещепинської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  імені  М.А. Клименка,

Вусик С.В., вчитель хімії Нехворощанської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Жильченко В.А., вчитель хімії Лелюхівської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів,

Селюк Т.М., вчитель хімії Новосанжарського навчально - виховного  комплексу,

Нездойминога В.І., вчитель хімії Драбинівського навчально - виховного  комплексу,

Янко Л.І., вчитель хімії Новосанжарського навчально - виховного  комплексу,

Карась Н.В., вчитель хімії Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Галунова М.Л., вчитель  хімії Стовбинодолинського навчально-виховного комплексу.

 

ЕКОЛОГІЯ

Голова оргкомітету та журі: Гаврилюк К.А., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету та журі:

Вісич К.П., вчитель біології Новосанжарського навчально – виховного   комплексу,

Скидан Л.Є., вчитель біології  Малоперещепинської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка,

Дерев’янко Н.Є., вчитель біології  Дубинівської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів,

Жученко Д.Б., вчитель біології  Руденківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,

Співак Н.Б., вчитель біології  Кустолівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Завідувач  районним

методичним кабінетом                                                               Т.М. Лапіна

 

 

 

 

 

Категорія: Мої файли | Додав: kust_zosh
Переглядів: 199 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Безкоштовний конструктор сайтів - uCozCopyright MyCorp © 2018